Menu Zamknij

Oferta

Oferujemy państwu noclegi w komfortowych pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i dostępem do internetu. W budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów, obiekt jest monitorowany.

Na naszym terenie znajdują się miejsca do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, taras biesiadny, grill. Wieczorem można skorzystać z miejsca na ognisko.

Posiadamy własny bar na 30 miejsc oraz salę bankietową na 100 osób w której można zorganizować spotkania biznesowe oraz wszelkiego rodzaju uroczystości .

Zapraszamy osoby lubiące spędzić czas aktywnie jak też amatorów błogiego lenistwa.

Położenie Dąbrówna jest doskonałe do uprawiania nordic walking, spacerowania jak i przejażdżek rowerowych , wszystko wzdłuż linii brzegowej naszych jezior.

Jesteśmy w stanie zorganizować wypoczynek aktywny:

Spływ kajakarski rzeką Wel, Off Road , Paint Ball, Jazda Konna, Autka sterowane radiem.

W naszej miejscowości znajduje się plażą z kąpieliskiem dla dzieci oraz molo dla starszych miłośników szaleństw wodnych.

Na naszym terenie znajduje się również klubik dziecięcy ,https://www.facebook.com/klubmaluchaKukurykuu?fref=ts oraz plac zabaw dla naszych najmłodszych gości.

Dla miłośników wędkarstwa mamy łódkę zwodowaną nad Jeziorem Dąbrowa Mała oraz własny staw który jest w miarę potrzeb zarybiany.

Pola Bitwy Grunwaldzkiej co roku przyciągają swoim rycerskim klimatem rzesze ludzi.

Słynna inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem , weekendowe pokazy walk rycerskich , turnieje łucznicze i wiele innych atrakcji dostarczy wam niezapomnianych wrażeń.

Nie opodal Dąbrówna znajdują się takie miasta jak Olsztyn 50km, Ostróda 32km, Nidzica 24km lub Działdowo 24km, miasta te posiadają dużo atrakcji przygotowanych specjalnie dla turystów.